Video

Zespół Scuderia Ferrari zaprezentował nowy bolid oznaczony symbolem SC1000, którym w sezonie 2020 rywalizować będą Sebastian Vettel i Charles Leclerc.

Porsche wierzy, że nowiutkie 911 RSR obroni tytuł w Długodystansowych Mistrzostwach Świata. Samochód wyścigowy z Weissach, zgodny z przepisami FIA GTE, stanowi całkowicie nowy projekt, względem poprzednika udoskonalony we wszystkich obszarach.

Piotra Biesiekirskiego uległ upadkowi podczas testów Motocyklowych Mistrzostw Europy Moto2, po którym trafił do szpitala, ze złamaniem trzech kości lewej stopy. Polak przeszedł już operację, jednak teraz czeka go rehabilitacja.

Zespół Scuderia Ferrari zaprezentował nowy bolid na sezon 2019, który został oznaczony symbolem SF90. W tegorocznej walce w Mistrzostwach Świata Formuły 1 rywalizować będą Sebastian Vettel i Charles Leclerc.

Zespół McLaren F1 zaprezentował bolid oznaczony symbolem MCL34, którym w sezonie 2019 będą rywalizować Carlos Sainz i Lando Norris.

Podobnie jak Mercedes i Red Bull Racing, na swoją prezentację w środę zdecydował się także zespół SportPesa Racing Point F1. Ekipa, z siedzibą w Silverstone, zaprezentowała publiczności w Toronto oraz fanom w Internecie nowe malowanie, które zostanie wykorzystane w sezonie 2019.

Zespół Renault zaprezentował nowy bolid na sezon 2019, który został oznaczony symbolem RS19. Na tegoroczny sezon wyścigowy do Nico Hulkenberga dołączył Daniel Ricciardo, który zakończył współpracę z ekipą ASton Martin Red Bull Racing.

Zespół Scuderia Toro Rosso zaprezentował nowy bolid na sezon 2019, który ponownie będzie napędzany jednostkami Hondy.

McLaren Applied Technologies przedstawił wizję tego, w jaki sposób zmieni się królowa sportów motorowych na swoje stulecie. Biorąc pod uwagę rozwój sztucznej inteligencji, jak i sam przemysł technologiczny w obecnych czasach, taka perspektywa wyścigów jest całkiem możliwa.

© 2011-2020 Motorsport Grand Prix. Wszelkie Prawa Zastrzeżone