KONKURS: Gra Formuła 1 2019 oraz książki Wydawnictwa SQN do wygrania w Motorsport Grand Prix - ZNAMY ZWYCIĘZCÓW

Grand Prix Włoch na torze Monza kończy sezon 2019 Formuły 1 w Europie i z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa zestawy książek "Enzo Ferrari. Wizjoner z Maranello" oraz "Mechanik" Wydawnictwa SQN, a dla zwycięzcy dodatkowo gra "Formuła 1 2019" na platformę X-Box One (klucz aktywacyjny).

Co trzeba zrobić? Prawidłowo odpowiedzieć na trzy poniższe pytania i przesłać na nasz adres mailowy.

Z nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosujemy dwie osoby, które wygrają zestaw książek, a zwycięzca dodatkowo grę.

Pytania:

 • Kto był pierwszym zwycięzcą Grand Prix Włoch?
 • Kto odniósł najwięcej zwycięstw w Grand Prix Włoch?
 • Które GP, oprócz Grand Prix Włoch, znajduje się nieprzerwanie w kalendarzu Formuły 1 od początku istnienia serii, czyli 1950 roku?

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać do 09.09.2019 roku do godziny 23.59 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem "Konkurs Grand Prix Włoch".

ZWYCIĘZCY KONKURSU:

Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu, który otrzyma od nas książki SQN pt. "Enzo Ferrari. Wizjoner z Maranello" oraz "Mechanik" i Klucz Aktywacyjny do gry Formuła 1 2019 na platformę X-Box One, został Pan:

Sławomir Żyła

Druga lokata, w której do wygrania były książki SQN pt. "Enzo Ferrari. Wizjoner z Maranello" oraz "Mechanik", przypadła Panu:

Tomasz R.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejne konkursy na łamach naszego serwisu Motorsport Grand Prix.

Regulamin konkursu:

 1. Konkurs odbywa się na stronie www.motorsportgp.pl i trwa do 23:59 dnia 09.09.2019r.
 2. Do wygrania są po dwa zestawy książek: "Enzo Ferrari. Wizjoner z Maranello" oraz "Mechanik" Wydawnictwa SQN, a dla zwycięzcy dodatkowo gra "Formuła 1 2019" na platformę X-Box One (klucz aktywacyjny).
 3. Aby wygrać należy odpowiedzieć poprawnie na trzy powyżej zadane pytania.
 4. Uwzględniany będzie każdy pierwszy mail wysłany przez daną osobę. Kolejne wiadomości wysłane przez tę samą osobę nie będą brane przez nas pod uwagę.
 5. Z nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosowane zostaną dwie osoby, które otrzymają zestaw książek: "Enzo Ferrari. Wizjoner z Maranello" oraz "Mechanik" Wydawnictwa SQN, a zwycięzca dodatkowo grę "Formuła 1 2019" na platformę X-Box One (klucz aktywacyjny).
 6. Odpowiedzi należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 7. Zwycięzcę konkursu ogłosimy we wtorek 10.09.2019r. Informacja zostanie podana w artykule konkursowym oraz na Facebooku i Twitterze naszej strony.
 8. W związku z polityką RODO prosimy o wyrażanie zgody o przetwarzanie danych osobowych. W mailu należy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000)."

Dane wykorzystamy tylko w postaci imienia i nazwiska w celu ogłoszenia zwycięzców na naszej stronie.