2019 FIA WEC - 6 Hours of Spa-Francorchamps - Trening 3 - Rezultat

Poz Nr Kierowcy Zespół Klasa Czas Okr Strata
1. 7 M. CONWAY / K. KOBAYASHI / J. LOPEZ Toyota Gazoo Racing LMP1 - H 1:54.105 27
2. 8 S. BUEMI / K. NAKAJIMA / F. ALONSO Toyota Gazoo Racing LMP1 - H 1:56.351 27 2.246
3. 17 S. SARRAZIN / E. ORUDZHEV / S. SIROTKIN SMP Racing LMP1 1:56.842 18 2.737
4. 11 M. ALESHIN / V. PETROV / S. VANDOORNE SMP Racing LMP1 1:57.475 20 3.370
5. 1 N. JANI / A. LOTTERER / B. SENNA Rebellion Racing LMP1 1:57.816 19 3.711
6. 3 N. BERTHON / T. LAURENT / G. MENEZES Rebellion Racing LMP1 1:59.664 26 5.559
7. 26 R. RUSINOV / J. VAN UITERT / J. VERGNE G-Drive Racing LMP2 2:01.143 23 7.038
8. 37 D. HEINEMEIER-HANSSON / J. KING / W. STEVENS Jackie Chan DC Racing LMP2 2:01.826 26 7.721
9. 38 H. TUNG / G. AUBRY / S. RICHELMI Jackie Chan DC Racing LMP2 2:02.830 23 8.725
10. 31 R. GONZALEZ / P. MALDONADO / A. DAVIDSON DragonSpeed LMP2 2:02.969 25 8.864
11. 28 F. PERRODO / M. VAXIVIERE / N. NATO TDS Racing LMP2 2:03.073 24 8.968
12. 29 F. VAN EERD / G. VAN DER GARDE / N. DE VRIES Racing Team Nederland LMP2 2:03.400 25 9.295
13. 36 N. LAPIERRE / A. NEGRAO / P. THIRIET Signatech Alpine Matmut LMP2 2:03.866 25 9.761
14. 50 E. CREED / R. RICCI / N. BOULLE Larbre Competition LMP2 2:05.587 24 11.482
15. 4 T. DILLMANN / O. WEBB / P. RUBERTI Bykolles Racing Team LMP1 2:05.697 19 11.592
16. 91 R. LIETZ / G. BRUNI Porsche GT Team LMGTE Pro 2:13.722 20 19.617
17. 67 A. PRIAULX / H. TINCKNELL Ford Chip Ganassi Team UK LMGTE Pro 2:13.945 24 19.840
18. 92 M. CHRISTENSEN / K. ESTRE Porsche GT Team LMGTE Pro 2:14.264 23 20.159
19. 66 S. MUCKE / O. PLA Ford Chip Ganassi Team UK LMGTE Pro 2:14.480 22 20.375
20. 71 D. RIGON / S. BIRD AF Corse LMGTE Pro 2:14.526 24 20.421
21. 51 A. PIER GUIDI / J. CALADO AF Corse LMGTE Pro 2:14.617 22 20.512
22. 97 A. LYNN / M. MARTIN Aston Martin Racing LMGTE Pro 2:14.695 24 20.590
23. 82 A. FARFUS / A. DA COSTA BMW Team MTEK LMGTE Pro 2:14.859 24 20.754
24. 95 M. SORENSEN / N. THIIM Aston Martin Racing LMGTE Pro 2:15.149 23 21.044
25. 88 G. RODA / G. RODA JR / M. CAIROLI Dempsey-Proton Racing LMGTE Am 2:15.190 22 21.085
26. 77 C. RIED / R. PERA / M. CAMPBELL Dempsey - Proton Racing LMGTE Am 2:15.380 22 21.275
27. 81 M. TOMCZYK / N. CATSBURG BMW Team MTEK LMGTE Pro 2:15.439 18 21.334
28. 56 J. BERGMEISTER / P. LINDSEY / E. PERFETTI Team Project 1 LMGTE Am 2:15.595 21 21.490
29. 90 S. YOLUC / E. ALERS-HANKEY / C. EASTWOOD TF Sport LMGTE Am 2:16.273 24 22.168
30. 98 P. DALLA LANA / P. LAMY / M. LAUDA Aston Martin Racing LMGTE Am 2:16.316 22 22.211
31. 70 M. ISHIKAWA / O. BERETTA / E. CHEEVER MR Racing LMGTE Am 2:16.829 22 22.724
32. 54 T. FLOHR / F. CASTELLACCI / G. FISICHELLA Spirit Of Race LMGTE Am 2:16.843 23 22.738
33. 61 L. PEREZ-COMPANC / M. CRESSONI / M. GRIFFIN Clearwater Racing LMGTE Am 2:16.946 22 22.841
34. 86 M. WAINWRIGHT / B. BARKER / T. PREINING Gulf Racing LMGTE Am 2:18.157 22 24.052
© 2011-2019 Motorsport Grand Prix. Wszelkie Prawa Zastrzeżone