Formuła 1

Kevin Magnussen - Haas F1 Team

Rich Energy sponsorem tytularnym zespołu Haas F1 od sezonu 2019

Rich Energy, brytyjska marka napojów energetycznych, stanie się tytularnym partnerem zespołu Haas F1, po podpisaniu wieloletniej umowy z amerykańską ekipą.

Nowe partnerstwo zespołu Haas z Rich Energy rozpocznie się z początkiem 2019 roku i spowoduje znaczną zmianę barw ekipy oraz samego bolidu, aby podkreślić nowego sponsora, a także nazwę, która od nowego sezonu będzie brzmieć Rich Energy Haas F1 Team.

Zabezpieczenie tytularnego partnera, jakim jest Rich Energy, to kolejny kamień milowy w rozwoju zespołu Haas F1 - powiedział szef ekipy Guenther Steiner. Cieszymy się z ich zaangażowania w naszą organizację i wspólnie podzielamy ambicję dalszego rozwoju w naszych dziedzinach.

To będzie ekscytujące dla nas jako zespołu, który będzie punktem centralnym działam marketingowych Rich Energy, ponieważ wchodzimy na nowe i istniejące rynki konsumenckie na całym świecie.

Jak widzieliśmy w tym sezonie, nasze własne ciągłe dążenie do osiągnięcia celu, przełożyło się na tempo na torze i nie mam wątpliwości, że platforma, którą zapewniamy dla Rich Energy, przełoży się na równie korzystne dywidendy.

Rich Energy, obecnie dostępny w ponad trzydziestu krajach na całym świecie i szybko się rozwijający, wykorzysta partnerstwo z zespołem Haas F1 jako centralny element kampanii marketingowej, wykorzystując globalną platformę oferowaną przez Formułę 1, aby zwiększyć swój udział w rynku, w konkurencyjnym sektorze napojów energetycznych.

Cieszymy się, że możemy zostać oficjalnym partnerem zespołu Haas F1 w Formule 1 - przyznał William Storey, dyrektor generalny Rich Energy.

Nasze firmy dzielą synergię z naszym etosem pracy i naszą chęcią wniesienia czegoś nowego w środowisku złożonym z uznanych marek.

Cieszymy się z konkurencji, a dzięki naszej wyjątkowej współpracy chcemy dalej się rozwijać, dostarczając naszym konsumentom ekscytującą koncepcję promowania Rich Energy.

Formuła 1 to produkt najwyższej jakości, a nasza współpraca z zespołem Haas F1 gwarantuje, że mamy cenny kapitał, na którym możemy budować nasze globalne wysiłki marketingowe.

Zespół Haas F1 obecnie zajmuje piąta lokatę w klasyfikacji konstruktorów z dorobkiem osiemdziesięciu czterech punktów.

Pliki Cookie

© 2011-2019 Motorsport Grand Prix. Wszelkie Prawa Zastrzeżone