Formuła 1

Daniel Ricciardo - Aston Martin Red Bull Racing

Ricciardo pozostanie w Red Bullu?

Daniel Ricciardo podczas weekendu wyścigowego na Silverstone przyznał że prawdopodobnie pozostanie w zespole Red Bulla na sezon 2019. Decyzja ta jest spowodowana, jak informuje Australijczyk, zamknięciem się dla niego dwóch najlepszych alternatyw na przyszły sezon.

Jak informował Brytyjski Autorsport w ubiegłym tygodniu, Daniel Ricciardo jest bliski podpisania nowej umowy z Red Bullem, decyzja była odsuwana w czasie ponieważ czekano na ruchy transferowe jakie wykona Mercedes i Ferrari.

Na nieszczęście sympatycznego Australijczyka, skład Mercedesa pozostanie prawdopodobnie bez zmian, natomiast w Ferrari nadal pod znakiem zapytania jest sytuacja Kimiego Raikkonena, na którego posadę przymierzany jest kierowca Saubera Charles Leclerc.

Oczywiście wygląda na to, że prawdopodobnie pozostanę, ale wciąż nie ma żadnego podpisu na papierze - przyznał Daniel Ricciardo.

Nie wszystkie drzwi są zamknięte, ale wygląda na to, że inne zespoły z czołówki prawdopodobnie pozostaną w swoim składzie.

_Oczywiście, jeśli nie byłby to Red Bull, [Ferrari i Mercedes] są dwiema najbardziej atrakcyjnymi opcjami. Jeśli nie są możliwe, to dla mnie teraz najlepszą opcją jest jazda w zespole Red Bulla - dodał Australijczyk.

Pliki Cookie

© 2011-2019 Motorsport Grand Prix. Wszelkie Prawa Zastrzeżone