Formuła 1

Daniel Ricciardo - Aston Martin Red Bull Racing

Daniel Ricciardo podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

Australijski kierowca oznajmił, że jest gotowy ogłosić swój nowy kontrakt jeszcze przed wakacyjną przerwą.

Daniel Ricciardo kilka miesięcy wcześniej planował ewentualny transfer do Ferrari lub Mercedesa, lecz po zakontraktowaniu obu kierowców niemieckiej ekipy i braku realnych szans na miejsce w ekipie z Maranello sugeruje się, że nowa umowa z Red Bullem została już podpisana.

Na Węgrzech odbędzie się ostatni wyścig przed wakacyjną przerwą. 'Auto Motor und Sport' cytuje Daniela Ricciardo: Ogłoszenie kontraktu przed wakacyjną przerwą jest realne.

Australijski zawodnik nie zaprzeczył, że on i szefostwo Red Bulla negocjowali wysokość wynagrodzenia oraz długość kontraktu.

Długość kontraktu jest problemem, ponieważ tak wiele zmieni się w przeciągu kilku najbliższych lat. Jednakże, chcę mieć czysty umysł i poczuć przerwę wakacyjną.

Kilka lat temu, gdy przechodziłem z Toro Rosso do Red Bulla, wszystko działo się podczas przerwy i nie był to dla mnie relaksacyjny sierpień.

Oczywiście Red Bull podpisał umowę z Hondą, więc karty zostały rozdane i wszystko zostało sprowadzone, więc wiem już wszystko - wyjaśnił Australijczyk.

Pliki Cookie

© 2011-2018 Motorsport Grand Prix. Wszelkie Prawa Zastrzeżone