Menu

James Thompson pozostaje w zespole Munnich Motorsport na rundę w Argentynie

James Thompson / Munnich Motorsport

James Thompson nadal będzie kontynuował rywalizację w zespole Munnich Motorsport, podczas rundy Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych w Argentynie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuowania współpracy z Jamesem w Argentynie, jako że Rene jest zajęty w Kanadzie - powiedział menedżer zespołu Domini Greiner.

Rywalizacja na torze Autodromo Termas de Rio Hondo będzie piątą rundą WTCC w obecnym sezonie wyścigowym, kiedy właściciela w samochodzie Chevrolet Cruze zastąpi Thompson.

Brytyjczyk ostatnie dwa wyścigi, które odbyły się na ulicznym torze Vila Real, zakończył jedenastym miejscu, jednak we wcześniejszych rundach prezentował bardzo dobre tempo.

W Vila Real mieliśmy trochę pecha podczas drugiej sesji kwalifikacyjnej, dlatego nasza pozycja w wyścigach nie była odzwierciedleniem prawdziwego tempa. Jednak wraz z Jamesem dowiedzieliśmy się kilku ciekawych sztuczek podczas gorących obu wyścigów, które mam nadzieję pomogą nam podczas gorącego weekendy w Termas.

Pierwsza część letniej przerwy w WTCC dobiega końca i jesteśmy entuzjastycznie nastawieni, aby powrócić do rywalizacji na ciekawym torze w Argentynie - dodał Greiner.

Oba wyścigi na torze Autodromo Termas de Rio Hondo zostały zaplanowane na siódmego sierpnia.

Image © DPPI

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE