Menu

James Thomson wraca na jedną rundę do WTCC

James Thompson

Dwukrotny mistrz Brytyjskich Mistrzostw Samochodów Turystycznych, James Thomson wystąpi w najbliższej rundzie WTCC na Słowacji.

Thomson zastąpi Rene Munnicha i wystartuje Chevroletem Cruze RML TC1, czego powodem jest start Niemica w pierwszej rundzie Mistrzostw Świata Rallycross w Portugalii.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc powitać Jamesa Thomsona w naszym zespole – powiedział menadżer zespołu Dominik Greiner.

Wszyscy w ALL-INK.com Munnich Motorsport są zachwyceni tym, że Thomson zasiądzie za kierownicą Chevroleta Cruze TC1. James jest prawdziwą legendą samochodów turystycznych z dwoma tytułami BTCC i paroma wygranymi w WTCC jak do tej pory.

Najważniejszą rzeczą dla Jamesa w najbliższy weekend będzie czas spędzony na torze: musi pojechać i poznać samochód, a w wyścigach mamy nadzieję, że jego wielkie doświadczenie pomoże mu zakończyć oba wyścigi na dobrych pozycjach.

W tej chwili jest to jednorazowa impreza dla Jamesa, ale mamy jeszcze kilka startów Rene w RX w tym sezonie, więc zobaczymy jak to wyjdzie w ten weekend - dodał.

Thomson wraca do WTCC po zeszłorocznym rozstaniu z zespołem LADA Sport Rosneft.

Image © DPPI

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE