Menu

Nick Foster kierowcą Gulf Racing podczas sezonu 2017 FIA WEC

Nick Foster / Gulf Racing

Nick Foster dołączy do Bena Barkera oraz Mike Wainwrighta i będzie rywalizował z zespołem Gulf Racing w Długodystansowych Mistrzostwach Świata w klasie LMGTE Am.

Dla Australijczyka, który regularnie ścigał się w Australijskiej serii Porsche Cup, będzie to pierwsza możliwość rywalizacji Porsche RSR GTE w FIA WEC.

Jestem bardzo podekscytowany szansą startu w 2017 roku w Długodystansowych Mistrzostwach Świata i nie mogę się doczekać ich rozpoczęcia - powiedział Nick Foster.

Jestem bardzo wdzięczny Gulf Racing i dumny, że wybrali mnie do swojego zespołu. Konkurowanie w WEC jest spełnieniem marzeń, a słynne kolory Gulf Racing są absolutnym zaszczytem.

Wiem, że jest wiele wyzwań przede mną, jednak z mocnym tempem i dobrymi wynikami dla zespołu, możemy patrzeć naprzód i konkurować na froncie bardzo konkurencyjnej kategorii LMGTE Am.

Kierowcy po raz pierwszy pojawią się na torze Monza podczas przedsezonowego prologu na początku kwietnia, natomiast na chwilę obecną trwają ostatnie przygotowania w bazie zespołu w Milton Keynes.

Image © Gulf Racing

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE